Multi Chambers Business Mixer

Czwartek, 24 października, godz. 18.00-20.00
Warsaw Spaces, ul. Marszałkowska 126/134

REJESTRACJA NA WYDARZENIE:

PCCC, Angelika Nowak, a.nowak@pccc.pl
PHIG, Karolina Tetych, k.tetych@phig.pl 
IPCCI, J.J. Singh, jjsingh@ipcci.pl 
ENTERPRISE IRELAND, Ewa Kicińska, ewa.kicinska@enterprise-ireland.com 
PRBCC, Anita Imbre, anita.imbre@prbcc.pl 
PUIG, Svitlana Zavadska, svitlana.zavadska@pol-ukr.com 
CCIIP, Anna Monika Stępień, annamonika.stepien@cciip.pl 
Warsaw Spaces, Zuzanna Całka, Zuzanna.Calka@spacesworks.com

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. LIMIT: 2 OSOBY NA FIRMĘ.

 

Show Buttons
Hide Buttons